Atribuită
Cumpărare directă
Servicii întreţinere acvariu cu o capacitate de 500 litri situat la etajul 8 , cladire ANR, Incinta Port, nr.1. Cerințe minime : -service mentenanţă lunară /întreţinere acvarii -asigurare hrană pești -asigurarea consumabilelor (aditivi tratare apă, fertilizaţi specifici acvariului, activităţi de întreţinere specificate în fişa de service). Operatorul economic trebuie sa detina personal specializat in vederea efectuarii serviciiilor de intretinere. Numar de interventii – minim 2-maxim 4 (daca este cazul). Contractul de prestari servicii se va incheia pe o perioada de 12 luni.
- Număr anunț
- DA28759802
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- CLEO PREST AQUARIUMS SRL (CUI 9403503)
- Cod CPV
- 77400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.