Atribuită Cumpărare directă

10234925 Filtru ulei - 10.56 Ron 461387 Iluminare numar - 40.30 Ron 461388 Iluminare numar - 40.30 Ron 602600 Spray degripant suruburi - 15.12 x 5 buc. - 75.60 Ron 10583031 Ulei hidraulic - 527.54 Ron 71923 Antigel - 582.02 Ron

Număr anunț
DA28785924
Autoritate contractantă
SC ECOSERV SIG SRL (CUI 28696329)
Furnizor / câștigător
UNIX AUTO SRL (CUI 10542416)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.222 RON
Valoare atribuită
1.222 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.222 RON

din 1.222 RON estimat