Atribuită Cumpărare directă

Lampa led 50w pentru iluminat stradal. Tensiune 230V, 50Hz, Led: SMD, 5500K, Ra>80, 20000H, Material Aluminiu, IP65 , 5000LM, Dimensiune: 155x55x390mm

Număr anunț
DA28752769
Autoritate contractantă
Comuna Branistea (CUI 4461970)
Furnizor / câștigător
INSTAL ELECTRIC SRL (CUI 15140975)
Cod CPV
34993000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat