Atribuită Cumpărare directă

Servicii inchiriere incarcator frontal pentru curatarea unor sectoare de pe drumuri agricole din diferite zone din extravilanul comunei Tudor Vladimirescu judetul Galați

Număr anunț
DA28728047
Autoritate contractantă
UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
Furnizor / câștigător
TOADER G & V SRL (CUI 2481814)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.800 RON
Valoare atribuită
15.800 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.800 RON

din 15.800 RON estimat