Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile se vor presta conform ofertei si a documentelor anexa inreg cu nr.UPG BA 204/06.04.2021 Societatea trebuie sa detina toate autorizatiile legal necesare pentru desfasurarea activitatilor enumerate mai sus, cat si autorizatii pentru prestari servicii cu produse de protectia plantelor clasificate ca foarte toxice (T+) si toxice (T) inclusiv SR EN ISO 9001:2015, SR EN ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007. Preturile nu contin TVA si sunt valabile pentru o suprafata cuprinsa intre 150000 si 200000 mp. Lucrarile de tratamente de protectia plantelor sunt incluse in tariful unic pentru o suprafata minima de 5000 mp in focare
- Număr anunț
- DA28788746
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- PULSCHIM IMPEX SRL (CUI 8135208)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.541 RON
- Valoare atribuită
- 17.541 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.