Atribuită
Cumpărare directă
Categoriile de servicii de intretinere efectuate de prestator sunt urmatoarele: A) Revizie tehnica anuala; B) Verificare tehnica lunara pentru prevenirea/ identificarea eventualelor defectiuni; C) Reparatii la echipamentele constatate defecte/ neconforme/ uzate fizic/ uzate moral; D) Verificarea tehnica periodica / VTP la scadenta CNCIR si reautorizarea functionarii cazanelor si recipientelor; E) Demontare, Verificare, recalibrare metrologica si Montare supape de siguranta si alte elemente de protectie. Vor fi respectate toate cerintele din Caietul de sarcini 22348/ 07.09.2021, atasat. Termenul de realizare a serviciilor este pana la sfarsitul anului, nu mai tarziu de 15.12.2021. Daca in perioada de garantie se constata ca un anumit material sau echipament nu este corespunzator, acesta va fi inlocuit pe cheltuiala prestatorului si el va raspunde si de eventualele pagube cauzate de montajil sau a service-ului defectuos, din vina sau culpa angajatilor sai.
- Număr anunț
- DA28879741
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.474 RON
- Valoare atribuită
- 5.474 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.