Atribuită Cumpărare directă

Furnizare piese, inclusiv demontare/montare la stații de ridicare a presiunii, conform anunțului de publicitate ADV1238812 și caietului de sarcini/specificațiilor tehnice nr. 6947/10.09.2021.

Număr anunț
DA28814439
Autoritate contractantă
Administratia Municipala pentru Consolidarea Cladirilor cu Risc Seismic (CUI 37047959)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
Cod CPV
42124000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.259 RON
Valoare atribuită
24.259 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.259 RON

din 24.259 RON estimat