Atribuită Cumpărare directă

Tabla magnetica 120x300 cm COD: 327020930 Doua sisteme de prindere Suprafata alba lacuita, rama aluminiu Tavita markere si accesorii prindere incluse Fabricata in China

Număr anunț
DA28697155
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZALA AVRAM IANCU ARAD (CUI 29044919)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.013 RON
Valoare atribuită
2.013 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.013 RON

din 2.013 RON estimat