Atribuită
Cumpărare directă
Carton MONDI IQ Smooth A4, 160 g/mp, 250 coli/top ;CD-R 50 buc./cutie FORTIS; DVD+R Dual Layer, printabil, 25 buc./cutie FORTIS ;; Etichete autocolante albe, colturi drepte, 100 coli/top, FLEKS-KO - Dimensiuni: 1/A4 (210 x 297 mm); 1 ; Hartie MONDI MAESTRO Standard+, A4, 80 g/mp, 500 coli/top; Perforator metalic SMART 0425, 65 coli ;Pix cu mecanism metalic COSMO 1409 - Culoare corp: negru ; Pix cu rubber grip OFFICE POINT Click ;Stick USB 64 gb VERBATIM Store 'n' Go 3.0 ; DVD-R 50 buc./cutie FORTIS;
- Număr anunț
- DA28680050
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.049 RON
- Valoare atribuită
- 4.049 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.