Atribuită Cumpărare directă

Hp CB36a 4x70, MLT-D 111 6x150, HP 278A 3x80, HP 283A 3x80,Hp 17A 3x150, Hp 85A1x80, Crg 737 1x80,Xerox 3215 1x150, Ha 12A 1x80Hp 49A 1x120

Număr anunț
DA28866509
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate Calarasi (CUI 11327998)
Furnizor / câștigător
IT SERVICE SRL (CUI 17140017)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.620 RON
Valoare atribuită
2.620 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.620 RON

din 2.620 RON estimat