Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 674422 1- HP CF230X Toner negru Original Hp 30X, 3500pagini 1 x 405.98 = 405.98 Lei 2- HP CF259X Toner negru Original HP 59X , 10000pagini 1 x 882.68 = 882.68 Lei 3- HP Q2612AD Toner negru x 2 Original Q2612A x 2, 4000pagini 1 x 605.65 = 605.65 Lei 4- Konica Minolta TN-323 Toner negru Original TN-323, 23000pagini 1 x 189.68 = 189.68 Lei Total = 2.083.99 Lei
- Număr anunț
- DA28758731
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA "V. VOICULESCU" BUZAU (CUI 8550646)
- Furnizor / câștigător
- ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.083 RON
- Valoare atribuită
- 2.083 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.