Atribuită
Cumpărare directă
CAPSE NOKI 24/6 - 35 CUT X 0.84 LEI AGRAFE 33MM COLOR 100 /CUT - 10 CUT X 1.51 LEI CALCULATOR CANON AS-2400 14 DIGITI - 1 BUC X 42.02 LEI TAVA DOCUMENTE HERLITZ TRANSLUCID - 15 BUC. X 7.98 LEI SUPORT 3 TAVITE NEGRU - 3 SET X 61.34 LEI FOLIE PROTECTIE NOKI A4 100/SET - 15 SET X 8.24 LEI HARTIE COPIATOR MAESTRO A4 80G 500COLI - 300 TOP X 11.76 LEI PIX PENSAN TRIBALL ALBASTRU - 100 BUC X 0.84 LEI MARKER OFFICE POINT2 CAP NEGRU - 14 BUC X 1.68 LEI BIBLIORAFT NOKI INT-EXT BLEUM 75MM - 50 BUC x 7.56 LEI PIX CU GEL PILOT SUPERGEL 0.7MM NEGRU - 30 BUC X 4.37 LEI PIX GEL CLARO TECHNIK ALBASTRU - 50 BUC X 0.84 LEI RADIERA STADTLER NEON - 12 BUC X 0.84 LEI RIGLA 30CM PLASTIC - 5 BUC X 1.26 LEI RIGLA SPREE 30CM METAL - 6 BUC X 5.04 LEI TEXTMARKER PELIKAN 490 6/SET - 5 SET X 20.17 LEI CREION CU RADIERA PELIKAN HB - 10 BUC X 0.84 LEI MEMORIE USB VERBATIM 64GB - 8 BUC X 30.25 LEI ACE CU GAMALIE 50G - 5 CUT X 2.02 LEI FOARFECA HERLITZ 205MM - 3 BUC X 7.23 LEI PLICURI C6 10/SET - 200 SET X 0.92 LEI NOTES ADEZIV 75x75 ORANGE NEON - 5 BUC X 1.68 LEI NOTES ADEZIV 75x75 ROZ NEON - 5 BUC X 1.68 LEI NOTES ADEZIV 75x75 VERDE NEON - 5 BUC X 1.68 LEI INDIGO ALBASTRU PELIKAN - 1 TOP X 32.77 LEI BANDA ADEZIVA LATA - 7 BUC X 2.52 LEI DOSAR CARTON CU SINA - 200 BUC X 0.55 LEI FLUID CORECTOR KORES - 20 BUC X 2.52 LEI PIX SCHNEIDER K15 - 10 BUC X 1.68 LEI ETICHETE AUTOADEZIVE NEON 19*50MM 70/SET - 100 SET X 3.36 lei
- Număr anunț
- DA28827304
- Autoritate contractantă
- Comuna Slobozia Bradului (CUI 4410658)
- Furnizor / câștigător
- LARIS PRODUCTIONS SRL (CUI 1438492)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.726 RON
- Valoare atribuită
- 5.726 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.