Atribuită
Cumpărare directă
STATIV PENTRU TUBURI DE CENTRIFUGA Racks for 50 ml conical bottom centrifuge tubes , PP. NO. OF HOLES 25 ; 232,5×192.5×32 mm ; Blue Autoclavable (121 °C) and freezable (-80 °C). Angular at one end to stack and handle easily. COD: 525-0626, VWR Collection-1.00 buc RON 36.10 MEMBRANE FILTRANTE NYLON-Membrane filter,Whatman™,Membrane: Nylon, Non sterile, Pore size 0,45 μm, 25 mm, Thickness: 150 -187 μm, COD:514-0107,Whatman products (Cytiva)-1.00 cut RON 677.28 SUPORT PENTRU DISCURI DE FILTRU 25 NM Filter holder, Whatman™ Swin-Lok™, PP, Swin-Lok™, For R: 25 mm, COD: 515-2361, Whatman products (Cytiva- 1.00 buc RON 960.04
- Număr anunț
- DA28860695
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 15994200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.673 RON
- Valoare atribuită
- 1.673 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.