Atribuită Cumpărare directă

2 Eprubeta plastic cu fund rotund si dop, 15 ml, - Test Tubes, PS, 16 x 100 mm, round bottom + Stoppers 16-17 mm, natural 3714010 + 3914900 1000buc 1 RATIOLAB 196.81 196.81

Număr anunț
DA28858458
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393 RON
Valoare atribuită
393 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393 RON

din 393 RON estimat