Atribuită
Cumpărare directă
PN-III-P1-1.1-PD-2019-0802 5 Tuburi pentru depozitare criogenică 2 mL 500buc perioadă de valabilitate minim 12 luni de la data livrării 1000BUC 1 5110122 RATIOLAB 726.25 726.25 " Cryo Tubes with External Thread, 2.0 ml, self-standing, sterilized" 20 Mediu de cultura Dulbecco's Modified Eagle Medium (DMEM), înaltă concentraţie de glucoza, suplimentat cu glutamax, HEPES ; Mediu de cultura Dulbecco's Modified Eagle Medium (DMEM), înaltă concentraţie de glucoza, suplimentat cu glutamax, HEPES perioadă de valabilitate minim 12 luni de la data livrării 500 ml 1 L0100-500 BIOWEST 57.82 57.82 Cell culture media, Biowest, DMEM with 4,5 g/l glucose, without L-glutamine, with 25 mM HEPES, without sodium pyruvate, Liquid 21 Calpeptină ; Calpeptină pentru culturi celulare, inhibitor al calpainei, puritate >94% HPLC, flacon pulbere 5 mg perioadă de valabilitate minim 12 luni de la data livrarii 5 mg 1 C8999-5MG SIGMA ALDRICH 536.66 536.66 "Calpeptin ≥98% (HPLC)" 1320.73
- Număr anunț
- DA28827574
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.320 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.