Atribuită Cumpărare directă

10 Plăci 6 godeuri sterile (Nunc) 735-0224 75 buc 1 Thermo Scientific 1017.41 1017.41 6-well Multidish 3,0 ml Individually wrapped

Număr anunț
DA28820888
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
19521200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.017 RON
Valoare atribuită
1.017 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.017 RON

din 1.017 RON estimat