Atribuită
Cumpărare directă
3 Hyaluronic acid sodium salt from Streptococcus equi bacterial glycosaminoglycan polysaccharide 1GR 2 53747-1G SIGMA ALDRICH 405.17 810.35 4 Lithium phenyl-2,4,6-trimethylbenzoylphosphinate ≥95% 1GR 1 900889-1G SIGMA ALDRICH 743.25 743.25 5 Calcein AM solution 4 mM in DMSO, ≥90% (HPLC), solution 100UL 1 C1359-100UL SIGMA ALDRICH 1446.19 1446.19 6 Methacrylic anhydride contains 2,000 ppm topanol A as inhibitor, 94% 100ML 1 276685-100ML SIGMA ALDRICH 313.92 313.92 7 2-Hydroxyethyl methacrylate ≥99%, contains ≤50 ppm monomethyl ether hydroquinone as inhibitor 100ML 1 477028-100ML SIGMA ALDRICH 363.34 363.34 8 Collagen from bovine achilles tendon powder, suitable for substrate for collagenase 10GR 2 C9879-10G SIGMA ALDRICH 1670.79 3341.58
- Număr anunț
- DA28706453
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.018 RON
- Valoare atribuită
- 7.018 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.