Atribuită
Cumpărare directă
NUMERE DE CLADIRI reflectorizante sau cu lac de protectie , fond albastru, scris alb, clasice,dimensiuni 16 x 12 cm, Acest tip de placute sunt realizate pe suport metalic, vopsite cu vopsea pulbere in camp electrostatic , polimerizate, inscriptionate, cu 4 gauri tehnice pentru prindere
- Număr anunț
- DA28875050
- Autoritate contractantă
- Comuna Slobozia Moara (CUI 4402566)
- Furnizor / câștigător
- DV PROD MEDIA SRL (CUI 15143068)
- Cod CPV
- 34992300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.459 RON
- Valoare atribuită
- 7.459 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.