Atribuită Cumpărare directă

Patch cord FO MTP(F)-MTP(F), OM4 12F, 3,0M Polarity B

Număr anunț
DA28839696
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
DIGITAL TELECOMMS SRL (CUI 8922600)
Cod CPV
32561000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.725 RON
Valoare atribuită
4.725 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.725 RON

din 4.725 RON estimat