Atribuită
Cumpărare directă
coada metalica 140 cm 9 buc cos hartie 16 l 5 buc detergent deo floor 5l 20 buc detergent vase antibacterian 5l 4 buc domestos 750 ml 20 buc fino faras 5 buc fino matura mare 5 buc hartie ig. 3 str 200 foi 10buc/set 150 set bureti jumbo vase 3 buc/set 10 set manusi menaj cu aloe 30 buc mop microfibra 40 buc cif 500 ml 10 buc prosop rola 760 foi 2 buc/set 40 set pros zz 2 str alb 200 foi 195 buc sano wc 55 gr 40 buc sapun 5 l antibacterian 10 buc sapun 500 ml 40 buc saci 35 l 15 buc/rola 100 role saci 60l 10 buc/rola 200 role
- Număr anunț
- DA28837541
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.964 RON
- Valoare atribuită
- 9.964 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.