Atribuită
Cumpărare directă
unt metro 80% 200g10buc,danone nat 3.5% 130g 24.buc,oua m puicuta 60buc,cascaval calup 3kg,ardei gras fasii 2500g 2buc,salam toast calup 1buc,pasta tomate 4250g 2buc,castraveti mc 3-6 3600g 4buc,gem metro chef capsuni 2150g 4buc,vegeta 3000g 1buc,boia dulce 500g fuchs 1buc,piper negru macinat 500g 1buc,foi dafin cosmin 4g 5buc,patrunjel 100g 1buc,tarhon hs 130g 1buc,usturoi 500g 1buc,cepa galbena 5kg ,ardei gras rosu 3.09kg,patrunjel radacina 2.120kg,telina radacina 6.54kg,varza 7.66kg,cartofi 14.56kg,morcov 7.562kg,mere rosii14kg,faina aro 000 3kg,gris ghermeli 3kg,smantana mc 32% 900g 1buc ,sunca piept pui mc 1.705kg,morcov spalat 5.2kg,mix morcov telina praz 2.5kg 1buc,pastarnac 2.26kg,sc cartofi cal 2 44.72kg,ulei argus 1kg 6buc
- Număr anunț
- DA28802793
- Autoritate contractantă
- LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA (CUI 29484600)
- Furnizor / câștigător
- BOTU IMPEX SRL (CUI 15756259)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.478 RON
- Valoare atribuită
- 1.478 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.