Atribuită
Cumpărare directă
Folie acoperire – 5 buc; Banda hartie – 4 buc; Antimucegai Bizon – 5 buc; Mr. Proper – 1 buc; Mr. Proper – 1 buc; Lavabil Savana, galeata 15 L – 1 buc; Folie – 10 buc; Rezerva trafalet – 1 buc; Spray vopsea – 1 buc; Spiral, dimensiune Ø6,5 – 1 buc; Baterie lavoar – 1 buc; Vopsea, cutie 0,750 L – 7 buc; Trafalet – 1 buc; Pensula – 2 buc; Rezerva trafalet – 4 buc; Lavabil Savana, galeata 15 L – 2 buc.
- Număr anunț
- DA28772121
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44111400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.405 RON
- Valoare atribuită
- 1.405 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.