Atribuită
Cumpărare directă
Lac 3in1 2.5(2buc x100.84lei), lac 3in1 0.75 (4buc x32.77lei), rezerva trafalet (5buc x5.46lei), disc 125 (10buc x4.62lei), diblu 10x140 (10buc x2.10lei), ud 3x3m (2buc x9.08lei), polistiren ex 2 (6buc x8.40lei), dop pp 50 (1buc x2.94lei), galerie pvc 2 canale (9.5ml x4.20lei), set capete galerie (3set x4.20lei), d+hols.6x60 (30buc x0.34lei)
- Număr anunț
- DA28756938
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE (CUI 19080302)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 561 RON
- Valoare atribuită
- 561 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.