Atribuită
Cumpărare directă
Cazare camera dubla la hotel Continental Suceava, la pretul de 164 lei cu TVA, respectiv 156,19 fara TVA. Continuand procesul de achizitie publica sunteti de acord cu Tremeni si Conditii Continental Hotels privind Protectia datelor Personale in conformitate cu (UE) 2016/679 ("GDPR"), ce pot fi consultate la adresa https://continentalhotels.ro/politica-de-confidentialitate. S.C. CONTINENTAL HOTELS S.A. Hotel Continental Suceava Mihai Viteazu 4, 720057, Suceava- Romania T:+4(0) 0372 304 917, conform referat de necesitate nr.2379/23.09.2021 si 2380/23.09.2021.
- Număr anunț
- DA28842774
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MUNICIPAL “MATEI VISNIEC” SUCEAVA (CUI 35143372)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.186 RON
- Valoare atribuită
- 2.186 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.