Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hotel Continental Forum Targu Mures in perioada 26-27.09.2021. Tarif: 197.92 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus) Continuand procesul de achizitie publica sunteti de acord cu Tremeni si Conditii Continental Hotels privind Protectia datelor Personale in conformitate cu (UE) 2016/679 ("GDPR"), ce pot fi consultate la adresa https://continentalhotels.ro/politica-de-confidentialitate. CONTINENTAL TÎRGU MUREȘ 5-6 Piata Teatrului, 540046, Tirgu-Mures - Romania T:+4(0) 0372 658 800/+4(0) 0372 658 817
- Număr anunț
- DA28833951
- Autoritate contractantă
- Curtea de Apel Târgu-Mureş (CUI 17688240)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 377 RON
- Valoare atribuită
- 377 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.