Atribuită
Cumpărare directă
ervicii de cazare cu mic dejun inclus la Hello Hotels in perioada 20-26.09.2021 1 camera single cu mic dejun inclus * 6 nopti * 162.3 Lei/ camera/ noapte = 973.8 Lei (TVA si Taxa locala de promovare turistica incluse) Continuand procesul de achizitie publica sunteti de acord cu Termenii si Conditiile Continental Hotels privind protectia datelor personale in conformitate cu (UE) 2016/679 ("GDPR) ce pot fi consultate la adresa https://continentalhotels.ro/masuri-preventie-coronavirus-covid-19 HELLO HOTELS 143 Calea Grivitei, 010708, Bucharest 1 - Romania T: +4(0) 0372 121 721 mai putin
- Număr anunț
- DA28791973
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL TARANULUI ROMAN DIN BUCURESTI (CUI 4192480)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 927 RON
- Valoare atribuită
- 927 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.