Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hotel Continental Suceava. 1 camera single*1 nopti*135 RON= 135RON (TVA INCLUS) Tarif: 135 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus) Continuand procesul de achizitie publica sunteti de acord cu Termenii si Conditiile Continental Hotels privind protectia datelor personale in conformitate cu (UE) 2016/679 ("GDPR) ce pot fi consultate la adresa https://continentalhotels.ro/masuri-preventie-coronavirus-covid-19 S.C. CONTINENTAL HOTELS S.A. Hotel Continental Suceava Mihai Viteazu 4, 720057, Suceava- Romania T:+4(0) 0372 304 917 , conform referat necesitate nr. 2883/15.09.2021, check in 20.09-check out 21.09.2021.
- Număr anunț
- DA28767020
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MUNICIPAL “MATEI VISNIEC” SUCEAVA (CUI 35143372)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128 RON
- Valoare atribuită
- 128 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.