Atribuită
Cumpărare directă
Centrul Cultural si de Tineret "Stefan Iordache" intentioneaza sa achizitioneze servicii de cazare la hotel in Bucuresti pentru 42 de persoane, coordonatori, trupe de tineri participanti si invitati la Festivalul National de Teatru pentru Tineret “Stefan Iordache”, ediția a III-a, ce se va desfasura în Bucuresti, la Teatrul Municipal Lucia Sturdza Bulandra, in perioada 14 – 17 septembrie 2021.
- Număr anunț
- DA28728810
- Autoritate contractantă
- Centrul Cultural si de Tineret " Stefan Iordache (CUI 36772516)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.280 RON
- Valoare atribuită
- 16.280 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.