Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de organizare eveniment 60 persoane in 9.09.2021 Sala de conferinta: 450 lei (TVA inclus), 378,15 lei (fara TVA) Pauza de cafea: 1.680 lei (TVA inclus), 1.600 lei (fara TVA) Servicii de restaurant: 7.800 lei (TVA inclus), 7.428,57 lei (fara TVA) Total: 9.930 lei (TVA inclus), 9.457,14 lei (fara TVA) Continuand procesul de achizitie publica sunteti de acord cu Termenii si Conditiile Continental Hotels privind protectia datelor personale in conformitate cu (UE) 2016/679 ("GDPR) ce pot fi consultate la adresa https://continentalhotels.ro/masuri-preventie-coronavirus-covid-19 Hotel Continental Suceava Mihai Viteazu 4, 720057, Suceava- Romania T:+4(0) 0372 304 917
- Număr anunț
- DA28711449
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Suceava (CUI 19192993)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.457 RON
- Valoare atribuită
- 9.457 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.