Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hello Hotels in perioada 10-12.2021 2 camera duble cu mic dejun inclus * 2 nopti * 177.65 Lei/ camera/ noapte = 710.60 Lei ​(TVA si Taxa locala de promovare turistica incluse) Continuand procesul de achizitie publica sunteti de acord cu Termenii si Conditiile Continental Hotels privind protectia datelor personale in conformitate cu (UE) 2016/679 ("GDPR) ce pot fi consultate la adresa https://continentalhotels.ro/masuri-preventie-coronavirus-covid-19

Număr anunț
DA28683519
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL TARANULUI ROMAN DIN BUCURESTI (CUI 4192480)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676 RON
Valoare atribuită
676 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676 RON

din 676 RON estimat