Atribuită Cumpărare directă

ACE HEADSTROEM, KERR, TIRE-NERFS, FREZE DE TAIAT, SFERICE = FEB 2024 UPU STOMATO = FE 22/09.01.2024

Număr anunț
DA34826415
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.403,28 RON
Data publicării
12.01.2024 13:46
Data finalizării
12.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.403,28 RON