Atribuită Cumpărare directă

XEROPX A4 -5 TOP, MARKER -8 BUC,XEROX A4 -10 TOP,REG 200F -1 BUC, XEROX A4 -30 TOP, FOLIEW PROT -1 SET,BIBLIORAFT -4 BUC,PIX -120 BUC,AGRAFE -5 CUT,PASTA CORECTOARE -2 BUC,PERIE WC -1 BUC,DOSAR SINA -100 BUC,XEROX A4 -10 TOP,XEROX A3 - 2 TOP.

Număr anunț
DA28661446
Autoritate contractantă
COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.082 RON
Valoare atribuită
1.082 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.082 RON

din 1.082 RON estimat