Atribuită
Cumpărare directă
KIT INGRIJIRE ORALA-REF. CENTR.23648 Kit/set complet ingrijire orala cu clorhexidina si gel dinti,pt prevenire VAP, unica utilizare NUMAR DE REFERINTA: 3016002 PRET DE CATALOG: 15,50 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33141800-8 Consumabile dentare (Rev.2) DESCRIERE: Kit igiena orala OroCare Aspire: - periuta pentru periajul dintilor si aspirare - pliculet de clorh... mai departe
- Număr anunț
- DA28825132
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
- Cod CPV
- 33700000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.550 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.