Atribuită
Cumpărare directă
Masca FaceFit NIV, cu urmatoarele caracteristici: - conector suplimentar de monitorizare oxigen, - conector de 22 M de adaptare la sistem ventilatie - ghid din carton pentru alegerea corecta a mastii in functie de anatomia fetei pacientului - FARA valva anti-asfixie - NECESARi: M (codul 2251000/2256000)-6 BUCATI, L (codul 2252000/2257000) -6 BUCATI, nu contine ftalati - spatiu mort minim - include ham care permite fixarea facila si confortabila pentru pacient - mecanism de inlaturare rapida - de unica utilizare Producator: Intersurgical - Marea Britanie mai putin
- Număr anunț
- DA28764525
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
- Cod CPV
- 33157110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.482 RON
- Valoare atribuită
- 1.482 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.