Atribuită Cumpărare directă

masca i-gel nr. 4 = 25 buc, filtru antibacterian ventilator = 50 buc

Număr anunț
DA28735169
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRAILA (CUI 5848584)
Furnizor / câștigător
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
Cod CPV
33171210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.356 RON
Valoare atribuită
1.356 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.356 RON

din 1.356 RON estimat