Atribuită Cumpărare directă

MEM ALPHA W/O NUCLEOSIDES 10 X 500 ML EZ PACK x 1 bucata; Falcon™ Polystyrene Aspirating Pipets, Without Graduations x 2 bucati

Număr anunț
DA28788117
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.024 RON
Valoare atribuită
3.024 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.024 RON

din 3.024 RON estimat