Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi culture celulare 15140148 PENICILLIN STREPTOMYCIN SOL 20ML x 1 10500064 FBS HEAT INACT. S.AMERICAN(CE) 500ML x 1 41966052 DULB MED WITH 0.11G/L NA PYR - 10X500ML x 1 25300062 TRYPSIN .05% EDTA 500ML x 1 14080048 PBS, DULBECCO'S (10X) (CE) 500ML x 1
- Număr anunț
- DA28767611
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA APOLLONIA DIN IASI (CUI 26203254)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.920 RON
- Valoare atribuită
- 2.920 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.