Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice: ? Obturator ?eava 63 - 180 mm diametru. ? OROP 63180 este folosit pentru a limita fluxul în ?evile de PE (polietilena). ? Se pot folosi diferite opritoare (63, 75, 90, 125, 180 mm) pentru a asigura strângerea optima. ? Conceput astfel încât acesta sa poata fi folosit rapid ?i u?or pentru a limita fluxul, aceasta unitate este dotata cu un cric hidraulic ce exercita o for?a de 15 tone. ? Dispozitivul este dotat cu ?uruburi de siguran?a pentru a preveni eliberarea accidentala ?i încorporeaza deasemenea un mecanism de revenire cu arc. ? Pentru siguran?a sistemului hidraulic, acesta este dotat cu o supapa. ? Opritoarele sunt realizate astfel încât sa asigure o strângere optima ce protejeaza ?ea
- Număr anunț
- DA28754511
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- RO SERVICE ROPHILL SRL (CUI 13962619)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare atribuită
- 6.300 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.