Atribuită
Cumpărare directă
Achzitionarea tichetelor termice printabile si a rolelor de hartie termica, necesare functionarii barierelor de acces si a casei de marcat din cadrul Complexului Sportiv Ghencea. Tichete termice printabile - 80.000 buc. Role hartie termica - latime 8 cm - 50 buc. Produsele vor fi livrate cu documente de cunoastere, utilizare, de calitate si garantie, certificare/ omologare/ agreere, dupa caz, conform legislatiei in vigoare existente in Romania, redactate si traduse integral in limba Romana,
- Număr anunț
- DA28677931
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- SAG SERVICES PROVIDER SRL (CUI 12017510)
- Cod CPV
- 30197645-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.588 RON
- Valoare atribuită
- 12.588 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.