Atribuită Cumpărare directă

APA MICROBIOLOGIC PURA,CONTINUT SCAZUT DE SODIU(SUB 2.73 MG/LITRU),FORMA DE PREZENTARE -APA MINERALA PLATA, IN PET LA 0.5 L,AMBALATA IN BAXURI A CATE 12 BUCATI - beneficiarul doreste livrarea apei la centrul de vaccinare drive-through din Municipiul Galati

Număr anunț
DA28802325
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
DIROM V SRL (CUI 24761033)
Cod CPV
15981100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.670 RON
Valoare atribuită
1.670 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.670 RON

din 1.670 RON estimat