Atribuită
Cumpărare directă
Apa plata 0,5 litri pentru Festivalul de Fanfare 60 Baxuri Apa plata 0,5l Aquatique livrare la Scena in data de 11,09,2021, 25 Baxuri, livrare la Scena in data de 12,09,2021, 25 Baxuri, Apa plata 0,5 litri pentru Festivalul de Folclor 60 Baxuri Apa plata 0,5l Aquatique livrare la Scena in data de 15,09,2021, 10 Baxuri,livrare la Scena in data de 16,09,2021, 30 Baxuri,livrare la Scena in data de 17,09,2021, 30 Baxuri, Scena fiind amplasata la Casa de Cultura .
- Număr anunț
- DA28717671
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
- Furnizor / câștigător
- DIROM V SRL (CUI 24761033)
- Cod CPV
- 15981100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.972 RON
- Valoare atribuită
- 1.972 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.