Atribuită Cumpărare directă

Afis A2, policromie, ecosolvent color, hartie 150 g/mp, conform model furnizat de beneficiar. Necesar pentru desfasurarea evenimentului "Carnaval Halloween" din 29.10.2021, care va avea loc la ora 18,00 la sediul Central al Bibliotecii.

Număr anunț
DA28866029
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
COLOFON SRL (CUI 15343350)
Cod CPV
79810000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.109 RON
Valoare atribuită
1.109 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.109 RON

din 1.109 RON estimat