Atribuită Cumpărare directă

Afis A2, policromie, ecosolvent color, hartie 150 gr/mp, conform model furnizat de beneficiar. Necesar pentru desfasurarea evenimentului cultural "Noaptea bibliotecilor" din 02.10.2021, care va avea loc la ora 18,00 la Sediul central al bibliotecii.

Număr anunț
DA28766374
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
COLOFON SRL (CUI 15343350)
Cod CPV
79810000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.109 RON
Valoare atribuită
1.109 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.109 RON

din 1.109 RON estimat