Atribuită Cumpărare directă

Canapea examinare medicala cadru INTEGRAL INOX Tapiterie din piele sintetica diverse culori, poliuretan de 4cm. Dimensiuni: 180 x 60 x 60 cm Prevazuta cu suport pentru rola de hartie Greutate suportata: 180 Kg

Număr anunț
DA28859793
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33192100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.765 RON
Valoare atribuită
1.765 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.765 RON

din 1.765 RON estimat