Atribuită Cumpărare directă

Verificarea Tehnica a Elementelor Sistemul De Supraveghere Audio-Video; Verificarea Tehnica: Cablaj (Utp, Ftp, Coax ), Mufe Alimentare, Video, Rca ; Verificarea Tehnica Tensiune De Alimentare 12v Si Voltaj Surse De Alimentare Camere/Dvr/Nvr; Verificare Tehnica Tensiune De Alimentare Surse De Backup / Ups; Verificarea Setărilor Parametri Echipamentelor, Inregistrare Continua/Miscare, Osd Camere; Verificarea Tehnica, Data Si Ora Echipamentelor, Depanare Error System, Securizare Aparatura; Verificarea Calitatea Imaginii Arhivate, Playback, Evenimente; Verificarea Tehnica Hdd-Uri Si Backup Inregistrari; Verificarea Calităţii Imaginii Afişate Si Monitoare; Verificarea Tehnica Upgrade Firmaware Echipamente Si Componente ; Verificarea Tehnica Adrese Ip Statice, Port Forward, Remote Access, Software Client; Verificarea Tehnica Microfon / Camera, Proba Sunet; Verificarea Tehnica Pozitia Camerelor; Verificarea Tehnica Camera (Ip, Analog), Mufe Alimentare/Videobalun, Ping Retea; Licenta de functionare Nr. 3576T din 29.06.2015/ Nr. dosar 1.407.673/28.06.2018 IGPR La solicitare maxim 5 interventii. 5 Interventii la solicitare /luna. ISO 9001 :2015/ ISO 14001:2015/ ISO 27001:2018/ ISO 45001:2018 lunile septembrie + octombrie 2021

Număr anunț
DA28889879
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 71 (CUI 23995257)
Furnizor / câștigător
VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
Cod CPV
50343000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.728 RON
Valoare atribuită
1.728 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.728 RON

din 1.728 RON estimat