Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de arhivare documente, restaurare, conservare arhive si operatiuni de legatorie dosare/doc.. La executarea lucrării de arhivare se va avea în vedere: - ordonare pe ani, compartimente / societăţi / localităţi şi termen de păstrare după nomenclator. - selecţionare pe ani compartimente / societăţi / localităţi şi termen de păstrare după nomenclator. - inventariere pe ani, compartimente / societăţi / localităţi şi termene de păstrare după nomenclator. - tehnoredactare, inventariere şi predarea inventarelor pe suport electronic si in forma scrisa. - numerotarea filelor. - depozitarea dosarelor pe rafturi identificabile prin numere. Important: aceste lucrări se execută cu personal atestat de Arhivele Naționale București, în conformitate cu Legea arhivelor nr.16/1996. Se respectă astfel Legea nr. 16/1996 privind Fondul Arhivistic Naţional, care prevede sub sancţiuni, obligativitatea ordonării, selecţionării şi inventarierii documentelor de către întreprinderi, instituţii şi creatori/deţinători de documente. Avantajele noastre sunt preţuri competitive pentru servicii de calitate foarte bună.
- Număr anunț
- DA28704289
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LUPULUI (CUI 16384625)
- Furnizor / câștigător
- Persoana Fizica Autorizata ONOFREI MIHAELA (CUI 27398448)
- Cod CPV
- 79995100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.500 RON
- Valoare atribuită
- 22.500 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.