Atribuită Cumpărare directă

Materiale promotionale

Număr anunț
DA28847958
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
Furnizor / câștigător
ARTVERTISING SRL (CUI 15375637)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.243 RON
Valoare atribuită
6.243 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.243 RON

din 6.243 RON estimat