Atribuită Cumpărare directă

11 buc x Incaltaminte de protectie tip pantofi din piele naturala, talpa Vibram. 11 buc x Imbracaminte tip jacheta softshell , izolanta , respirabila si rezistenta impotriva vantului si a apei 11 buc x Articole pt acoperit capul tip caciula fabricat din materiale textile de inalta calitate.Izoleaza si mentin caldura corpului in conditii de frig

Număr anunț
DA28875555
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI 1589932)
Furnizor / câștigător
TOP 68 SRL (CUI 16827420)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.799 RON
Valoare atribuită
6.799 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.799 RON

din 6.799 RON estimat