Atribuită Cumpărare directă

Achizitie aparat de aer conditionat de tip monosplit 9000btu, Aparatul functioneaza cu Freon R32, garantie 24 de luni.

Număr anunț
DA28711842
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN CALARASI (CUI 15263943)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.638 RON
Valoare atribuită
1.638 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.638 RON

din 1.638 RON estimat