Atribuită
Cumpărare directă
1 40037102115 AutoCut 46-2 6.00 BUC 88.24 RON 529.44 2 41197134100 Cutit desis 300-3 6.00 BUC 121.85 RON 731.10 3 76096 LAMA 4.00 BUC 58.82 RON 235.28 4 00009304304 Fir cositoare O 2,7 mm, STIHL, CF3 Pro x 55 m 2.00 BUC 75.63 RON 151.26 5 41477109002 Ham universal 4.00 BUC 201.68 RON 806.72 6 00008840565 Viziera policarbonat cu antifoane 4.00 BUC 268.07 RON 1,072.28 7 7020200HP10 ULEI AMESTEC 1L 15.00 BUC 26.05 RON 390.75 8 07813198061 ULEI ULTRA HP 1 L 14.00 BUC 84.03 RON 1,176.42 9 70205160000 ULEI LANT FOREST 1L 5.00 BUC 12.61 RON 63.05 10 10W30API1L ULEI HONDA 1L 15.00 BUC 29.41 RON 441.15 11 780015 WD-40 CONTACT CLEANER/400 ML 3.00 BUC 42.02 RON 126.06 12 780019 WD-40 SPARY SPECIALIST HIGHT PERFORMANCE SILICONE 3.00 BUC 42.02 RON 126.06 13 780020WD WD-40 SPRAY VASELINA CU LITIU /400 ML 3.00 BUC 42.02 RON 126.06
- Număr anunț
- DA28723354
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.975 RON
- Valoare atribuită
- 5.975 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.